Привітання з Днем місцевого самоврядування

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Старобільського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей. Діяльність Старобільської районної ради завжди відкрита, прозора і спрямована на добробут мешканців району, захист їх інтересів.

Позитивні зрушення в соціально-економічній сфері – все це є результатом взаємодії територіальної громади та органів місцевого самоврядування, а також прийняття виважених, конструктивних рішень і взаєморозуміння між депутатами. На порядку денному ще багато проблем, однак ми докладемо всіх зусиль, щоб впевнено дивитися в майбутнє.

Висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам виконавчого апарату районної ради, працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість роботі, професіоналізм, відповідальність, забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад свого району, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення життєвих мрій і сподівань.

З повагою,

голова районної ради                                                М.О.Кулачка