Відбулася 31 сесія Старобільської районної ради

29 листопада 2018 року відбулося засідання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання.29 листопада 2018 року відбулося засідання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі сесії прийняли участь 22 депутата.

На засіданні були присутні представники Старобільської районної державної адміністрації, керівники організацій та установ району, сільські голови, представники правоохоронних органів, громадських організацій та засобів масової інформації.

На порядок денний сесії було винесено 9 питань, які попередньо розглядалися на постійних комісіях районної ради.

На пленарному засіданні депутати затвердили Програму розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства "Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради" на 2018 рік, внесли зміни до Комплексної районної програми соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2016-2020 роки району.На пленарному засіданні депутати затвердили Програму розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради” на 2018 рік, внесли зміни до Комплексної районної програми соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2016-2020 роки району. А також внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, завдяки чому медична та освітянські галузі району забезпечені коштами на оплату енергоносіїв, а працівники цих галузей – заробітною платою.

На сайті Старобільської районної ради можна отримати детальну інформацію щодо рішень, прийнятих на тридцять першої сесії районної ради, поіменне голосування та переглянути засідання сесії в запису.

Posted in Новини