Захід до Дня пам’яті жертв Голодомору

було проведено жалобний мітинг біля хреста жертвам ГолодоморуЗ нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні 23 листопада 2018 року  на кладовищі с. Чмирівка Старобільського району було проведено жалобний мітинг біля хреста жертвам Голодомору.  У заході взяли участь керівники підприємств, установ, організацій району, працівники Старобільської районної та міської рад, Старобільської райдержадміністрації, представники релігійних конфесій та  громадськість Старобільщини.

була проведена панахида за померлимиПід час проведення заходу присутні сказали слова вшанування пам’яті жертвам Голодомору, схилили голови у хвилині мовчання, була проведена панахида за померлими в ті роки, а наприкінці поклали квіти до Пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

Posted in Новини