Працівники культури та майстри народного мистецтва району відзначили своє професійне свято

9 листопада 2018 року у приміщенні Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка відбулися святкові урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. На заході були присутні керівники районної влади, представники громадських організацій, працівники сектору культури райдержадміністрації, будинку культури, клубних установ, бібліотек, учасники творчих колективів району та інші представники культурної сфери Старобільщини. Після теплих слів привітання за вагомі досягнення у професійній діяльності, високу майстерність кращих працівників культури та аматорів народного мистецтва було нагороджено грамотами. У церемонії нагородження прийняв участь голова районної ради Кулачка М.О., який у своєму виступі привітав працівників культурної галузі зі святом та висловив їм вдячність за сумлінну працю, творчий пошук та вагомі духовні здобутки.

Урочисту атмосферу та гарний настрій присутнім забезпечили працівники районного Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка.

Posted in Новини