Відбулася нарада з сільськими головами

7 листопада 2018 року в залі засідань Старобільської районної ради відбулася нарада голови районної ради Кулачка М.О. з головами сільських рад, де розглянули чотири питання:

1. Про проведення Дня місцевого самоврядування у 2018 р.
  2. Про місцеві вибори в ОТГ у Старобільському районі.
  3. Про роботу комунальної установи «Трудовий архів» Старобільського району.
  4. Про лист УМГ «Харківтрансгаз» щодо умов експлуатації газопроводів високого тиску, прокладених на території Старобільського району.

По першому питанню Кулачка М.О. надав інформацію про підготовку до проведення Дня місцевого самоврядування 7 грудня 2018 року та запропонував надати до організаційного відділу районної ради по одній кандидатурі від сільської ради для нагородження з нагоди професійного свята.

По другому питанню доповідав керуючий справами районної ради Стаценко Л.О., який довів до сільських голів основні організаційні заходи календарного плану та проведення перших виборів депутатів сільських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських голів.

По третьому питанню Стаценко Л.О. відзначив, що для утримання КУ “Трудовий архів”  необхідно прийняти на сесіях сільських рад Програми щодо розвитку архівної справи на 2019 р. та укласти договори зі Старобільською районною радою.

По четвертому питанню начальник організаційного відділу районної ради Войтенко О.В. ознайомив сільських голів з листом від УМГ «Харківтрансгаз» щодо умов експлуатації газопроводів високого тиску, прокладених на території Старобільського району, та виключення можливості їх пошкодження.

Posted in Новини