Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  прояв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем, надається допомога незахищеним верствам населення нашої держави.

З цієї нагоди 1 листопада 2018 року у приміщенні Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка відбулися святкові урочистості. На заході були присутні керівники районної влади, представники установ та організації соціальної сфери району та громадськість Старобільщини. Після теплих слів привітання за високі досягнення та професіоналізм кращих працівників соціальної сфери було нагороджено грамотами районної ради та районної державної адміністрації. У церемонії нагородження прийняв участь голова районної ради Кулачка М.О., який у своєму виступі привітав соціальних працівників  зі святом та висловив їм вдячність за самовіддану і наполегливу працю. Присутні на святі мали змогу насолодитись святковим концертом, який продемонстрували солісти та творчі колективи Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка, Старобільського районного Будинку творчості дітей та юнацтва і Старобільської дитячої школи мистецтв.

Posted in Новини