У Старобільській комунальній установі “Старобільське районне територіальне медичне об’єднання” після реконструкції відкрито відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

01 листопада у хірургічному корпусі комунальної установи «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання» після реконструкції відбулось урочисте відкриття відділення анестезіології та інтенсивної терапії за участю голови районної ради М.О. Кулачка та голови райдержадміністрації А.І. Гаркавого. На реконструкцію відділення анестезіології та інтенсивної терапії витрачено 3 103 000 грн., з них 2 967 000 грн. кошти районного бюджету, а 136 000 грн. – це кошти благодійності.
Після урочистого відкриття керівники району оглянули відділення його матеріальну базу та поспілкувались із медиками.

Posted in Новини