Привітання голови районної ради з Днем працівника соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України.

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує.

З почуттям вдячності бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру та подальших успіхів у роботі.

З повагою,

голова районної ради                                                М.О. Кулачка

Posted in Вітання з професійним святом