У Старобільську відбулися урочистості з нагоди Дня Захисника України

День захисника України — державне свято, що відзначається
в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем
Українського козацтва.

Тож, 12 жовтня 2018 року в Старобільському районному Будинку культури ім. Т.Г.Шевченко відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України. Під час святкового заходу присутні в залі засвідчили свою повагу всім, хто носить військову форму, та привітали чоловіків, які захищають спокій наших домівок, приходять на допомогу у надзвичайну ситуацію, підтримують порядок та громадську безпеку.

Найкращих військових району, працівників Старобільського міськрайвідділу ГУ ДСНС України в Луганській області нагородили грамотами та подяками. У церемонії нагородження взяв участь заступник голови Старобільської районної ради Домарєв С.А., який привітав присутніх з Днем захисника України та побажав миру, злагоди та порозуміння.

Урочистий настрій заходу забезпечили танцювальні та музичні виступи творчих колективів Старобільщини.

14 жовтня 2018 року, в Старобільському парку культури та відпочинку відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятників Меморіалу Слави. У заходах взяли участь керівництво району та міста, військові та громадськість Старобільщини.

Posted in Новини