Вітання голови районної ради Кулачка М.О. з Днем захисника України!

Шановні захисники України!

Прийміть найкращі побажання і щирі поздоровлення з Днем захисника України – святом мужності, честі і доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних чоловіків. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.

Це свято відзначається 14 жовтня — в день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.

Мої поздоровлення адресовані захисникам, які в умовах сьогодення продовжують славні традиції українського воїнства, головні серед яких — патріотизм, мужність, любов до своєї землі. Переконаний, що ви завжди будете з честю нести високе звання захисника Вітчизни.

Сердечно бажаю вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди і миру!

Нехай любов до рідного краю та людська шана надихають вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України!

З повагою,

голова районної ради                                                Кулачка М.О.

Posted in Вітання з державним святом