Вітання голови районної ради з Днем юриста

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста.

Велика честь і величезна відповідальність – бути юристом.

Адже саме юристи стоять на варті величності Закону і Справедливості, надійності захисту прав і свобод кожного громадянина, а їх знання, досвід, високі людські та ділові якості забезпечують становлення України як демократичної правової держави.

Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян. Правильних професійних Вам рішень, цікавих опонентів та успішних справ! Хай логіка, проникливість, ораторський дар, удача та міцне здоров’я завжди будуть з Вами! Невичерпної Вам наснаги, нових творчих здобутків на благо України!

Сердечно зичу Вам Миру, щастя, здоров’я, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

З повагою,

голова районної ради                                               М.О. Кулачка

Posted in Вітання з професійним святом