На Старобільщині урочисто провели в армію осінніх призовників

5 жовтня 2018 року в приміщенні Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г.Шевченко відбулися урочисті проводи 14 призовників Старобільського району до лав Збройних Сил України.

Під оплески залу і музичний супровід хлопці зайшли до зали. Це мешканці з м. Старобільськ, Чмирівської об’єднаної територіальної громади та сільських рад району: Курячівської, Малохатської, Новоборівської, Підгорівської, Половинкинської, Шпотинської та Шульгинської.

На заході були присутні керівники району та міста, представники Старобільсько-Новопсковського об’єднаного військового комісаріату, сільські голови, депутати міської ради, батьки призовників, учнівська молодь  та громадськість Старобільщині.

Кожен, хто звертався до призовників, бажав їм гідно пройти військову службу, успіхів в подоланні військового буття, надійного родинного тилу, здоров’я, легкої служби, миру та щасливого повернення додому.

У ході заходу свої пісенні та танцювальні виступи для присутніх дарували творчі колективи та вокалісти Старобільського районного Будинку культури.

В урочистостях взяв участь в.о. голови районної ради, заступник голови Домарєв С.А., який привітав призовників, побажав легкої служби та запевнив, що батьки та дівчата їх обов’язково дочекаються.

Posted in Новини