Відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти

4 жовтня 2018 року, напередодні Дня працівника освіти в залі Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка відбулися урочисті та святковий концерт. На святі були присутні педагоги загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів району та ветерани педагогічної праці.

З теплими словами привітання та щирими побажаннями до працівників освіти району звернулися в.о. голови Старобільської районної ради, заступник голови Домарєв С.А.; голова Старобільської райдержадміністрації Гаркавий А.І., начальник відділу освіти Старобільської райдержадміністрації Івашкіна О.А. та інші.

У своїй промові Домарєв С.А. привітав освітян з професійним святом, зазначив, що Старобільський район по праву пишається педагогічним співтовариством, учителями, які активно працюють, домагаються високих показників, подякував за працю та побажав здоров’я, успіхів у роботі, достатку та благополуччя.

Нагородження кращих працівників освітньої галузі Старобільського району

Кращих працівників освітньої галузі району за сумлінну працю та з нагоди професійного свята нагородили грамотами і подяками.

Святкові концертні номери для освітян району подарувала творча, талановита молодь Старобільщини.

Posted in Новини