Привітання голови районної ради Кулачка М.О. з Днем працівників освіти

Шановні освітяни Старобільщини!

Вже традиційно в першу неділю жовтня ми відзначаємо свято тих, хто обрав свою професію серцем і залишається вірним їй на все життя – День учителя.

Вчитель – це покликання і важка, щоденна, часом неоціненна, але кропітка, напружена і вкрай необхідна праця. Ви – творці майбутнього нашої держави, її інтелекту, змалку прищеплюєте молодому поколінню патріотизм, любов до рідного краю, принципи духовності та моральності. Усі ми починали свій життєвий шлях зі школи. І перші наші здобутки, і перші перемоги пов’язані з мудрим, добрим і терплячим учителем.

Щира подяка та низький уклін Вам за невтомну працю, любов до дітей, за у віру у кожного учня, за розуміння, підтримку і за частку душі, яку Ви щодня даруєте дітям, за самовіддане служіння обраній справі.

Шановні освітяни, напередодні Вашого професійного свята прийміть щирі привітання! Нехай і надалі Ваші доброта, мудрість та витримка високо цінуються. Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, нових творчих здобутків, мужності та терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Зі святом!

З повагою,

голова районної ради                                                          Кулачка М.О.

Posted in Вітання з професійним святом