Привітання голови районної ради Кулачка М.О. з Днем працівників освіти

Шановні освітяни Старобільщини!

Вже традиційно в першу неділю жовтня ми відзначаємо свято тих, хто обрав свою професію серцем і залишається вірним їй на все життя – День учителя.Вчитель – це покликання і важка, щоденна, часом неоціненна, але кропітка, напружена і вкрай необхідна праця. Ви – творці майбутнього нашої держави, її інтелекту, змалку прищеплюєте молодому поколінню патріотизм, любов до рідного краю, принципи духовності та моральності. Усі ми починали свій життєвий шлях зі школи. І перші наші здобутки, і перші перемоги пов’язані з мудрим, добрим і терплячим учителем.Щира подяка та низький уклін Вам за невтомну працю, любов до дітей, за у віру у кожного учня, за розуміння, підтримку і за частку душі, яку Ви щодня даруєте дітям, за самовіддане служіння обраній справі.Шановні освітяни, напередодні Вашого професійного свята прийміть щирі привітання! Нехай і надалі Ваші доброта, мудрість та витримка високо цінуються. Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, нових творчих здобутків, мужності та терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.Зі святом!З повагою,голова районної ради                                                          Кулачка М.О.
Опубліковано в Вітання з професійним святом