У Старобільську відзначили День усиновлення

День усиновлення – свято України, яке щороку припадає на 30 вересня і співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково. Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна  дитина зростала в сім’ї, любові і достатку. Це свято батьків і дітей, соціальних працівників, та усіх причетних до цієї благородної справи.

Тож, 1 жовтня 2018 року відбувся районний захід з нагоди Дня усиновлення, який проходив у приміщенні Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г Шевченка. У святкуванні взяли участь керівники районної влади, працівники служби у справах дітей Старобільської РДА, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадські організації та інші.

Після привітань прийомні батьки, опікуни отримали подяки від Старобільської районної ради та Старобільської райдержадміністрації, а також на згадку – цінні подарунки.

Приємно вразив учасників заходу перегляд відеороликів про прийомні сім’ї Старобільщини. А музичні виступи талановитих дітей надав гарного настрою усім присутнім.

У заході взяв участь в.о. голови Старобільської районної ради, заступник голови  Домарєв С.А., який у своєму привітанні висловив подяку та щиру повагу з нагоди Дня усиновлення.

Posted in Новини