Привітання голови районної ради Кулачка М.О. з Днем дошкілля

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів району!

Вітаю Вас з молодим  загальнонаціональним  святом –  Днем дошкілля. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, адже саме в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я.

Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Вітчизну.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все майбутнє. Той фундамент, який закладається в кожного з самого дитинства, служить опорою і основою в подальшому житті.

Щиро вітаю зі святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнений, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку на радісний і щасливий!

Зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

З повагою,

голова районної ради                                                          Кулачка М.О.

Posted in Вітання