Привітання голови районної ради Кулачка М.О. з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку

Дорогі ветерани, представники старшого покоління!

Від усієї душі вітаю Вас з теплим і сердечним святом — Днем ветерана та Днем людей похилого віку! Цей день — символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Дорогі ветерани, приміть щиру вдячність за участь у патріотичному вихованні молоді, за громадську свідомість, за досвід, за вагомий внесок у розбудову Старобільського району.

Від щирого серця бажаю Вам і Вашим сім’ям здоров’я, довгих років життя, добробуту і злагоди, шани, поваги, миру та спокою на рідній землі!

З повагою,

голова районної ради                                                          Кулачка М.О.

Posted in Вітання