Командно-штабне навчання з цивільного захисту

21 вересня 2018 року  на території Старобільського району проведено командно-штабне навчання, згідно з планом основних заходів цивільного захисту Луганської області на 2018 рік. Тема навчання: «Дії органів управління та сил районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру». Навчання проводились за тактичним задумом в два етапи: перший – відпрацювання ліквідації пожежі в лісових масивах Старобільського державного лісомисливського господарства, другий – ліквідація аварії пов’язаної з розгерметизацією ресивера та викидом аміаку на ПАТ «Старобільський молокозавод».

До навчань були залученні: особовий склад, сили і засоби ДП «Старобільське ДЛМГ», Старобільського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області, Старобільського молокозаводу, Старобільського МРУЕГГ, РКП «Старобільськвода», Луганської міської станції швидкої медичної допомоги, Старобільських РЕМ ТОВ «ЛЕО», Старобільського елеватору, військової частини А1619, спеціалізованих служб цивільного захисту району.

На навчаннях був присутній голова Старобільської районної ради Кулачка М.О.

Posted in Новини