Відбулося привітання рятівників Старобільського району

17 вересня 2018 року в приміщенні Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка з нагоди відзначення свята – Дня рятівника України відбулося урочисте привітання працівників Старобільського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Луганській області та рятівників 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області.

На заході були присутні керівники районної та місцевої влади, працівники, установ, організацій району, представники громадських організацій, учнівська молодь та жителі Старобільщини.

На адресу рятувальників лунали численні вітання від гостей заходу, а найкращі працівники були відзначені. У церемонії нагородження за високі показники у роботі, особистий внесок у справу захисту населення і території району, мужність, проявлену під час виконання службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника грамотами районної ради та райдержадміністрації взяв участь в.о. голови районної ради, заступник голови Домарєв С.А. У своєму виступі він привітав рятувальників та ветеранів пожежної охорони, висловив подяку за вірність обов’язку, постійну готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та побажав злагоди, миру та благополуччя.

Урочистий та піднесений настрій присутнім на святі забезпечили музичні виступи працівників районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка.

Posted in Новини