Привітання голови районної ради з Днем рятівника України

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони Старобільщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня рятівника!

17 вересня – свято сильних, мужніх і відважних людей, які надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, захищають природні багатства та матеріальні цінності від проявів стихії і техногенних катастроф.

У цей день ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, приходить на допомогу людям, які опинилися у небезпеці.

Кожний ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності. Щиро дякуємо вам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, сил та успіхів у вашій службі, миру та злагоди!

З повагою,

голова районної ради                                         М.О. Кулачка

Posted in Вітання з професійним святом