Старобільська місцева прокуратура на сторожі захисту прав і свобод дітей

Старобільською місцевою прокуратурою та відділами вживаються заходи представницького характеру з питань захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства. Так, упродовж поточного року пред’явлено 29 позовів на загальну суму 960 тис. грн.

Прокуратурою заявлено позови про визнання незаконною бездіяльності та зобов’язання вчинити певні дії щодо оформлення правовстановлюючих документів на будівлі та земельні ділянки під закладами освіти; про зобов’язання вчинити певні дії щодо встановлення дорожніх знаків біля навчальних закладів; про визнання недійсними договорів оренди індивідуально визначеного нерухомого майна та зобов’язання звільнити та повернути приміщення відділам освіти; про визнання недійсними договорів продажу продуктів харчування для навчальних закладів та відшкодування витрат, понесених закладами охорони здоров’я на стаціонарне лікування потерпілих.

На цей час судами розглянуто та задоволено 17 позовів на загальну суму 170 тис. грн.

Додержання законодавства про права та свободи дітей залишається одним із пріоритетних напрямків роботи органів прокуратури.

Старобільська місцева прокуратура

Posted in Інформація Старобільської міської прокуратури