Нарада з сільськими головами

12 вересня 2018 року в малому залі Старобільської районної ради відбулася нарада в. о. голови районної ради, заступника голови Домарєва С.А. з головами сільських рад, де розглянули питання про оподаткування підприємств лісового господарства (про податок на лісову землю).

По питанню доповідав директор державного підприємства «Старобільське лісомисливське господарство» Янченко В.І., який проінформував сільських голів про поправку, що внесена до Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств” і яка передбачає земельний податок на всі лісові землі України. А також відзначив, як поправка впливає на діяльність державного підприємства “Старобільське лісомисливське господарство”.

Posted in Новини