Відбулися ХVІ сільські спортивні ігри Старобільського району

8 вересня 2018 року, у День фізичної культури і спорту в Україні, відбулися ХVІ сільські спортивні ігри Старобільського району на стадіоні “Колос» м.Старобільськ.

Сільські ігри в районі стали доброю традицією і перетворилися в справжнє свято краси, молодості і здоров’я. Глядачі щирими оплесками зустрічали команди сільських рад, які пройшлися по доріжці стадіону. Спортсмени з 14 команд боролися за право називатися найспортивнішими в районі. За підсумками змагань буде сформована збірна команда Старобільського району для участі в обласних іграх, що пройдуть 15 вересня в смт. Мілове.

На урочистому відкритті Спартакіади були присутні керівники району, керівники та працівники спортивних організацій обласного та районного значення, які з привітаннями та з добрими побажаннями звернулися до учасників змагань та вболівальників.

Після закінчення урочистого відкриття учасники зійшлися в запеклій та безкомпромісній боротьбі за звання найсильніших сільських спортсменів та команд в 9 видах спорту: міні-футбол, волейбол, шашки, шахи, настільний теніс, легка атлетика, армрестлінг, перетягування канату, гирьовий спорт.

В результаті змагань перше загальнокомандне місце зайняла команда Половинкинської сільської ради. У слід за нею розташувалась команда Підгорівської сільської ради, а на третьому місці – команда Калмиківської сільської ради. Ці команди – призери були нагороджені Кубками та дипломами Старобільської районної ради та райдержадміністрації.

Учасники змагань, переможці та призери в окремих видах спорту були нагороджені пам’ятними призами, грамотами та медалями.

У заході взяв участь голова Старобільської районної ради Кулачка М.О.

Всі учасники спортивного дійства отримали задоволення від захопливого колективного змагання та отримали багато позитивних емоцій.

Posted in Новини