Відбулася 29 сесія Старобільської районної ради

4 вересня 2018 року відбулося засідання двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання, яку провів в.о. голови Старобільської районної ради, заступник голови Домарєв С.А. У роботі сесії прийняли участь 28 депутатів.

На засідання були запрошені керівники Старобільської районної державної адміністрації, сільські голови, керівники організацій та установ району, представники правоохоронних органів, громадських організацій та засобів масової інформації.

Сесія була скликана згідно з пунктом 2.3.7 регламенту Старобільської районної ради для розгляду невідкладного питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» за ініціативою не менш як 1/3 депутатів від загального складу ради (звернення депутатів районної ради від 03.09.2018 року № К-35) та листа голови Старобільської райдержадміністрації від 3 вересня 2018 року № 01-18/1994.

На порядок денний сесії винесли та розглянули одне питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» щодо виділення коштів на співфінансування проектів (10 %), які будуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості (с. Веселе, с. Лиман). По цьому питанню депутатами було прийняте відповідне рішення. За результатами голосування підтримали рішення щодо виділення коштів на будівництво сільських амбулаторій  – 21 депутат, утрималися – 2 депутата: Величко В.І., Сергієнко Ю.І.; не голосували – 5 депутатів: Бордюжа А.Я., Попков В.І., Царевський П.Ф., Іващенко О.М. та Авраменко Н.О.

На сайті Старобільської районної ради можна отримати детальну інформацію щодо рішення, прийнятого на двадцять дев’ятої сесії районної ради, поіменне голосування та переглянути засідання сесії в запису.

Posted in Новини