«Дитяча» злочинність в районі знизилась на 45 %

Старобільською місцевою прокуратурою проаналізовано злочинність неповнолітніх в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Так, упродовж минулого періоду 2018  року неповнолітніми особами скоєно 6 кримінальних правопорушень (І півріччя 2017 – 11).

З числа кримінальних правопорушень, скоєних неповнолітніми або за їх участю: 2 скоєно у стані алкогольного сп’яніння, 5 – у громадських місцях,  1 – групою осіб, 1 – у групі з дорослими. Кримінальні правопорушення особами, які раніше скоювали кримінальні правопорушення, не скоювались.

Більш за все кримінальних правопорушень скоєно на території м.Старобільськ – 4 кримінальних правопорушень. По одному кримінальному правопорушенню скоєно на території Веселівської та Новоборівської сільських рад.

Кримінальні правопорушення скоїли 6 неповнолітніх осіб, з них: 1 – навчається у загальноосвітній школі району, 2 – в ліцеї, 1 – в технікумі, 2 – в коледжі.

Таким чином, у поточному році відзначається зниження росту злочинності неповнолітніх. Зазначене досягнуто і завдяки тому, що упродовж 2018 року Старобільською місцевою прокуратурою проводились перевірки додержання вимог чинного законодавства в частині проведення індивідуально-профілактичної роботи з неповнолітніми.

Старобільська місцева прокуратура

Posted in Інформація Старобільської міської прокуратури