Вітання голови Старобільської районної ради з Днем знань

Шановні освітяни, дорогі учні!

Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року. 1 вересня – це свято, яке дороге кожному, хто навчається і навчає. Для педагогів – це початок нового етапу в роботі, радість від зустрічі зі своїми вихованцями. Для дітей – це новий етап серйозної роботи, спілкування з друзями, успіхів і відкриттів.

В цей перший день осені, який починає новий навчальний рік, хочеться побажати педагогам і батькам професійних успіхів, мудрості і терпіння.

А всім учням – наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя в наступаючому навчальному році! Особливо, нашим першокласникам, які в цьому році починають учитися за стандартом «Нової української школи». Упевнений, що всім під силу подолати труднощі, стати по-справжньому освіченими людьми і внести свій вклад у розвиток нашої країни.

З повагою,

Голова районної ради                                                         М.О. Кулачка

Posted in Вітання