У Старобільську відбулась традиційна виставка – ярмарок «Слобожанщина – 2018»

31 серпня 2018 року з нагоди Дня підприємця на центральній площі біля районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка відбулася традиційна виставка – ярмарок «Слобожанщина – 2018».

На заході були присутні в.о. голови Старобільської районної ради, заступник голови Домарєв С.А., голова Старобільської райдержадміністрації Гаркавий А.І., Старобільський міський голова Літвінова Я.М., керівники та працівники підприємств, установ, організацій району, підприємці, громадськість, жителі та гості Старобільщини.

На виставці були представлені зі своєю продукцією підприємці та підприємства Новопсковського, Новоайдарського, Сватівського та Старобільського районів. Старобільчани могли придбати за цінами виробника: молочну продукцію, ковбасні вироби, рибу, мед, соняшникову олію, борошно, макаронні, кондитерські, хлібобулочні вироби та іншу продукцію.

На сцені центральної площі біля районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка відбулися святковий концерт, привітання та нагородження грамотами кращих підприємців за вагомий особистий внесок в соціально-економічний розвиток Старобільського району і з нагоди Дня підприємця, який відзначають 2 вересня.

В церемонії нагородження взяв участь в.о. голови Старобільської районної ради, заступник голови Домарєв С.А., який у своєму привітанні висловив подяку підприємцям за постачання на ринок вітчизняних товарів і послуг, наповнення бюджету району, що дозволяє вирішувати проблеми регіону, та побажав успіху, здоров’я, миру і злагоди.

Posted in Новини