У об’єднаній громаді на Старобільщині запрацювала поліцейська станція

В центрі Чмирівської об’єднаної територіальної  громади – с. Чмирівка Старобільського району запрацювала поліцейська станція.

На відкритті поліцейської станції 31 серпня 2018 року були присутні керівники місцевої влади, керівництво Національної поліції в Луганській області та в Старобільському районі, працівники Старобільського відділу поліції та громадськість. Поліцейська станція розташована в будівлі Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної громади та має два відремонтованих приміщення. Віднині тут нестимуть службу двоє правоохоронців: дільничні інспектори. Співробітники станції обслуговуватимуть 8 населених пунктів об’єднаної громади.

У заході взяв участь в.о. голови Старобільської районної ради, заступник голови Домарєв С.А., який привітав присутніх з відкриттям поліцейської станції, побажав дільничним інспекторам успіху та виразив впевненість, що на станції працюють принципові працівники, роботу яких оцінить вся громада.

Загалом, Чмирівська об’єднана територіальна громада стала першою у Луганській області, де розпочала діяти станція поліції.

Posted in Новини