Відбулася 28 сесія Старобільської районної ради

29 серпня 2018 року відбулося засідання двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання, яку провів в.о. голови Старобільської районної ради, заступник голови Домарєв С.А. У роботі сесії прийняв участь 21 депутат.

На засіданні були присутні представники Старобільської районної державної адміністрації, сільські голови, депутати Старобільської міської ради, керівники підприємств та установ району, представники правоохоронних органів, громадських організацій та засобів масової інформації.

На початку роботи сесії за пропозицією головуючого пленарного засідання у зв’язку з подіями, які відбувалися у серпні 2014 року на Донбасі, присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України в Іловайській трагедії хвилиною мовчання.

На порядок денний сесії винесли та розглянули 12 питань, серед яких реорганізація Бондарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Старобільської районної ради, затвердження мережі загальноосвітніх шкіл району на 2018/2019 навчальний рік, затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, внесення змін до районного бюджету на 2018 рік та інші. Щодо питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік»: запропонований проект рішення, який містить видатки на співфінансування проектів (10 %), які будуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості (с. Веселе, с. Лиман), не був прийнятий. Не підтримали цей проект рішення депутати: Акименко К.В., Величко В.І., Сергієнко Ю.І., Царевський П.Ф., Чистікова Г.М. Але беручи до уваги важливість внесення змін до районного бюджету  задля діяльності в інших галузях депутатами було прийняте рішення з урахуванням вилучення коштів на співфінансування проектів щодо будівництва сільських амбулаторій в с. Веселе та в с. Лиман.

На сайті Старобільської районної ради можна отримати детальну інформацію щодо рішень, прийнятих на двадцять восьмої сесії районної ради, поіменне голосування та переглянути засідання сесії в запису.

Posted in Новини