Серпнева (не) конференція – 2018: новий навчальний рік для освітян Старобільського району вже стартував

30 серпня 2018 року в Старобільському районному будинку культури ім. Т.Г.Шевченко розпочала свою роботу серпнева конференція педагогічних працівників «Нова українська школа: від старту до успіху», у якій взяли участь близько 260 працівників освіти, керівники місцевої влади, представники громадськості та інші. В цьому році серпнева ( не) конференція проводилась у форматі EdCamp. Формат  EdCamp – це не навчання, це знайомство з неординарними особистостями, вироблення  цікавих ідей, майданчик неформального спілкування.

Рух EdCamp започаткований у США, як альтернативний спосіб підвищення кваліфікації та професійного розвитку шкільних учителів.  EdCamp  працює ще у  32 країнах. Україна долучилася до американської ініціативи однією з перших ще в 2015 році. Тоді була створена громадська організація – Спільнота відповідального вчительства «EdCamp Ukraine». На сьогодні це найбільший незалежний освітянський рух у країні, до якого приєдналися вже 15 тисяч прогресивних педагогів. До цього руху 30 серпня приєднались і освітяни Старобільського району.

Цікавим було відкриття (не) конференції. З вітальними словами до «едкемперів» звернулися керівники місцевої влади та начальник відділу освіти Старобільської райдержадміністрації Івашкіна О.А. Потім пройшло знайомство з програмою конференції, панелями та її спікерами. Далі згідно програми педагоги перейшли до Старобільської гімназії, де продовжили роботу по окремим локаціям зі спікерами.

У роботі (не) конференції взяв участь в.о. голови Старобільської районної ради, заступник голови  Домарєв С.А., який привітав працівників освіти з початком нового навчального року, висловив надію на позитивні зміни  в освітньому просторі району при розбудові Нової української школи,  зазначив, що  районна рада робитиме все можливе, аби зберегти систему освіти і високий рівень освітніх послуг, та побажав натхнення, творчих здобутків, миру та злагоди.

Posted in Новини