Старобільщина відзначила 27-у річницю Дня незалежності України

24 серпня у місті Старобільськ відбулися урочисті заходи, присвячені 27-ій річниці незалежності України.

З самого ранку на Центральній площі міста сільські ради та установи Старобільського району презентували свої громади виставками сільськогосподарських товарів, кращими роботами майстрів декоративно – прикладного мистецтва: вишиті картини, роботи з дерева, глини, городини та інше за участю колективів художньої самодіяльності сільських рад, що забезпечило святковий настрій у відвідувачів свята.

На урочистостях були присутні народний депутат України Курило В.С., в.о. голови Старобільської районної ради, заступник голови Домарєв С.А., голова Старобільської райдержадміністрації Гаркавий А.І., Старобільський міський голова Літвінова Я.М., сільські голови та делегації сільських рад, керівники та працівники підприємств, установ, організацій району, громадськість, жителі та гості Старобільщини.

Після поздоровлення присутніх керівництвом району зі святом відбулося нагородження грамотами кращих мешканців Старобільського району і військовослужбовців за сумлінну працю, службу на благо держави, вагомі результати, досягнуті у професійній діяльності, та з нагоди 27-ої річниці Дня незалежності України, серед яких була депутат районної ради Закутько Ю.М. У церемонії нагородження взяв участь в.о. голови Старобільської районної ради Домарєв С.А., який у своєму поздоровленні привітав присутніх з державним святом та побажав міцного здоров’я, добра, достатку, миру, успіхів у справах та у всіх починаннях на благо рідного краю. Наприкінці офіційної частини заходу керівництво району та бажаючі поклали квіти до Пам’ятного знаку воїнам, загиблим за незалежність України, на Меморіальному комплексі міського парку культури та відпочинку.

Протягом дня мешканці та гості Старобільська могли насолоджуватися і брати участь в різноманітних музичних програмах, спортивних змаганнях та в різних цікавих розважальних заходах. А ввечері на центральній площі міста відбулася театралізована святкова шоу-программа : «Україна – єдина родина»- пролог до 27-ї річниці незалежності України та виступ гостя свята Влада Бєліка – учасника проекту «Голос країни».

Posted in Новини