Урочистості до Дня Прапора України в місті Старобільськ

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

23 серпня 2018 року на Центральній площі міста відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. На заході були присутні  в. о.  голови Старобільської районної ради Домарєв С.А., голова Старобільської райдержадміністрації Гаркавий А.І., Старобільський міський голова Літвінова Я.М., сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, працівники Старобільської районної ради, Старобільської райдержадміністрації, Старобільської міської ради, працівники установ, організацій району, громадськість, учнівсько-студентська молодь та жителі Старобільщини.

Розпочалися урочистості церемонією підняття Державного Прапора України під звуки Державного Гімну. Після привітання присутніх з державним святом відбулося нагородження кращих виконкомів району «За високі досягнення» та до Дня Прапору, нагороди отримали: голова Світлівської сільської ради  Савенко Г.О., голова Лиманської сільської ради Припутний О.М., та секретар Верхньопокровської сільської ради Сімонова Ю.В.

Святковий та піднесений настрій на заході забезпечили дитячі танцювальні колективи Старобільщини.

Наприкінці мітингу присутні поклали квіти до пам’ятника видатному українцю Тарасу Шевченку на Центральній площі міста.

Після завершення офіційної частини урочистих заходів з нагоди Дня Державного Прапора України відбувся велопробіг.

Posted in Новини