Вітання з Днем Державного Прапору України та Днем Незалежності України

Шановні жителі Старобільського району!

Щиро вітаю Вас із національними святами нашої державності — Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання країни.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

27 років тому наш народ зробив рішучий поворот у своїй історії, обравши шлях самостійного розвитку держави. Здобуття незалежності і суверенітету є самою важливою подією в історії будь-якої країни, будь-якого народу, в житті кожної людини.

Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але потрібно вірити, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Від щирого серця бажаю всім жителям здоров’я, добра, злагоди, миру,  достатку та незламної віри у кращу долю нашої країни.

З повагою,

голова районної ради                                           М.О. Кулачка

Posted in Вітання з державним святом