Керівництвом правоохоронних органів району узгоджено спільні заходи щодо протидії злочинності

16.08.2018 у Старобільській місцевій прокуратурі виконувачем обов’язків керівника Старобільської місцевої прокуратури Галиною Путненко за участю керівників правоохоронних органів Старобільського району проведено спільну координаційну нараду, на якій обговорено стан протидії злочинності і корупції на території району за підсумками роботи в першому півріччі 2018 року.

У нараді взяли участь начальник Старобільського ВП ГУНП в Луганській області Дмитро Волошин, виконувач обов’язків міжрайонного відділу №5 Управління захисту економіки в Луганській області Олександр Андросенко, заступник начальника Старобільського районного відділу з питань пробації Ольга Скачкова. Також були присутні керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування.

Під час заходу були озвучені статистичні дані щодо криміногенної ситуації на території Старобільського району в першому півріччі 2018 року та проаналізовано ефективність заходів, що їх вживали  правоохоронці задля підвищення ефективності боротьби зі злочинами, захисту інтересів держави та прав громадян.Учасники наради відзначили, що співпраця правоохоронців, органів державної влади та місцевого самоврядування сприяла досягненню суттєвих позитивних результатів. Завдяки об’єднаним зусиллям у першому півріччі 2018 року не допущено росту злочинності на території Старобільського району. Менше вчинено тяжких злочинів та злочинів середньої тяжкості, злочинів проти власності, громадської безпеки. Вжиті профілактичні заходи спряли зниженню кількості злочинів, вчинених групою осіб та злочинів, вчинених неповнолітніми.

Разом з тим, поряд із здобутками, існують і проблемні питання в організації діяльності правоохоронних органів, які потребують узгодження і реалізації додаткових дій. Зокрема, спостерігається змінення структури злочинності в бік збільшення особливо тяжких злочинів. Збільшилась кількість скоєних злочинів проти життя та здоров’я особи, у тому числі фактів смерті та зникнення безвісті, злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту та злочинів проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина.

Звернуто увагу присутніх на необхідності активізації роботи з  попередження, виявлення та припинення злочинів у сфері у сфері охорони довкілля, користування та розпорядження земельними ділянками державної та комунальної форми власності, економіки та злочинів з ознаками  корупції.

Своє бачення у взаємодії та вирішенні проблемних питань висловили усі керівники територіальних відділів силових відомств, органів державної влади та місцевого самоврядування.

З урахуванням висловлених пропозицій, за підсумками наради розроблено комплекс заходів задля підвищення ефективності запобігання та протидії злочинності, а також корупції на території Старобільського району.

Posted in Новини