У Старобільську відбувся мітинг до Дня Перемоги

З нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні у Старобільську на меморіальному комплексі міського парку культури та відпочинку 9 травня 2018 року відбувся мітинг.

Цього дня на священному для кожного старобільчанина місці зібралося багато людей, щоб вшанувати пам’ять полеглих і віддати шану живим героям Другої світової війни, які звільнили людство від фашизму.

Участь у заході взяли ветерани, керівники району та міста: в.о. голови Старобільської районної ради заступник голови Домарєв С.А., голова Старобільської районної державної адміністрації Гаркавий А.І., голова Старобільської міської ради Літвінова Я.М., депутати районної та міської рад, делегації установ та організацій району, учасники АТО, військовослужбовці, представники громадських організацій, учнівська молодь та жителі Старобільщини.

Під час урочисто-траурного мітингу хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять фронтовиків, загиблих на полях бойових дій. Учні навчальних закладів Старобільська поклали Гірлянду Слави до Вічного вогню, стели Слави та Братській могилі, після чого пролунав збройовий салют. Керівники району та міста, учасники мітингу поклали квіти до пам’ятників Меморіалу Слави.

Людська пам’ять проносить крізь десятиліття велику повагу і вдячність захисникам Вітчизни. Нехай ця пам’ять буде вічною.

Posted in Новини